10. 6. 2012 — 12. mezinároní mistrovství BOC v agility

Nějak se mi nechce rozepisovat... Vůbec se mi nechtělo jet (2h vlakem, sama s Kryštůfkem, sama v chatce, naše nenatrénovanost..), ale rozhodně nelituji, že jsem jela :o)!

Areál kempu Strážnice byl moc fajn (asi bych jinak mluvila, když by byla sezóna a byl narvaný lidmi ;o) ), chatky čisté, restaurace s milou obsluhou... k parkuru kousek..

Sobotní výkony byly lepší, než nedělní, možná taky proto, že z pátku na sobotu se Šíša probudil jen jednou, kdežto ze soboty na neděli snad 5x, takže jsem nebyla po ránu moc svěží. Žel jsme měli jen jeden čistý běh (zrovna ten Mistrovský, na 9.místě), jinak ve dvou po laťce dole a v agility družstev jsem nepohlídala kladinu (ach, mea culpa!).

Hned v nedělním prvním běhu Tachyon trophy jsem se ocitla na špatném místě, zamotala, ztratila...  Finálový běh jsem vyvedla Sidíka ze slalomu, a pak jsem přeskočila zónu na kladině (matko, matko asi jsi byla poprvé na závodech, že?!). Jump družstev jsme běželi čistě, až na pátou překážku od konce - Sidíkovi nevyšel krok a prsama narazil do kruhu (chjo, že mu to vyšlo zrovna na kruh). Naštěstí se mu nic nestalo.

I když naše výkony nebyly nijak oslnivé, jsem celkem spokojená (na to, jak po zimě krátce a často trénujeme).. Sidíček se moc snažil. Je potřeba prostě nafouknout týden, přidat jeden trénink a jezdit zase víc na závody, abych nebyla nervózní, a bude to ;o).

Budou videa od Michala Vokrouhlíka, tak se těším ;o).

Zpět na seznam článků | rss novinek

Posledních 5 článků:

  1. 15. 4. 2013 — Víkendový seminář pozitivní motivace pro začátečníky 25.+26.5.

  2. 6. 3. 2013 — Vilémovické hopsání

  3. 27. 2. 2013 — Víkendovka v Čebíně

  4. 15. 2. 2013 — Messiho pojetí

  5. 27. 1. 2013 — Agimatky tábor :o).