14. 5. 2012 — Čebínský král 2012

Do Čebína jsem se moc těšila, protože je to tam prostě skvělé (super organizace, zajímaví rozhodčí a skvělá kantýna).

Původně jsem chtěla spát s Kryštůfkem ve stanu (abych neotravovala Zuzku, která byla tak hodná a dělala nám taxi, 2x denně s cestou), ale počasí rozhodlo jinak.

V sobotu celé dopoledne pršelo a já jsem je strávila "na samotce" v budově divoce drndajíc kočárek, aby Kryštůfek co nejdýl spal (večer mě pak pekelně bolely svaly prdelní). Naše běhání bylo taky nic moc, takže jsem večer domů odjížděla unavená a otrávená. Když by byl v neděli ráno na obloze jediný mráček, tak zůstávám doma. Naštěstí obloha byla jak vymetená (ovšem jen na chvíli) a počasí bylo o 100% lepší (i když ledový vítr taky žádné terno).

A naše běhání? Parkury Jimmyho Crucheta byly moc fajn - otevřené běhy byly (zvlášť ty sobotní) jednoduché, pěkně běhavé, zkoušky nám daly zabrat (obzvláště ta sobotní byla makačka na budku), i když je pravda, že ve zkouškách a sobotním jumpu bylo mezi některými překážkami málo místa.

Naše skóre jsou 3 čisté běhy, jeden s tyčkou a dva dis - zkouškové běhy se nám vůbec nepovedly. V sobotní zkoušce Sidík natěšeně vběhl místo do tunelu, do půlky slalomu (hmmm, asi ho moc trénujeme ;o) ) a pak stejně špatně naběhl (když se slalom měl jít), nedělní zkoušku jsem dooslila já (dis na druhé překážce se mi hodně dlouho nepovedl), když jsem  si úplně idiotsky stoupla. Sobotní otevřené běhy byly docela pomalé (v openu se chudák málem přizabil v tunelu), moje vedení bylo sice plynulé, ale ne moc jisté. Z nedělních otevřených běhů mám radost (dvě druhá místa), moje vedení už bylo jistější, obzvláště ve finále. Sice jsem ve dvou místech byla mírně dezorientovaná, ale naštěstí jsem se hned zorientovala do správného směru.

No musíme víc závodit a samo i trénovat ;o).

Ještě bych chtěla něco málo o stanech. Dřív všichni svorně mokli, nebo se pekli pod sluníčkem, dnes má každý svůj stan, resp. závodníci jsou "rozpárování" do stanů a já jsem si v sobotu připadala trochu jako nechtěný houmlesák ("ehm, my tu máme plno"), když jsem přijela sama, bez stanu, nebo bez někoho, kdo stan má. Čímž samo nechci říct, že stany jsou špatné ;o).. Jen musím našetřit na vlastní (a vlastní auto) , a i když by nás bylo ve stanu milion, tak se klidně bude moct schovat milion první ;o).

Díky Peti, Dance a Květě za stanový azyl ;o).

Zpět na seznam článků | rss novinek

Posledních 5 článků:

  1. 15. 4. 2013 — Víkendový seminář pozitivní motivace pro začátečníky 25.+26.5.

  2. 6. 3. 2013 — Vilémovické hopsání

  3. 27. 2. 2013 — Víkendovka v Čebíně

  4. 15. 2. 2013 — Messiho pojetí

  5. 27. 1. 2013 — Agimatky tábor :o).